2026 Calendar Netflix Official K-Pop Demon Hunters 16-Month Square Wall, Impact Merch I91601
Netflix Official K-Pop Demon Hunters 2026 Square Wall Calendar
Capture the excitement of the K-Pop Demon Hunters all year long with its 2026 Square Wall Calendar. Perfect for fans, this calendar combines striking visuals with convenient monthly planning, making it a fantastic gift that brings fandom and functionality together. Keep track of important dates while celebrating your favourite characters each month.
Specifications
- Year: 12 months (January to December 2026) PLUS 4 months spread (September to December 2025)
- Dimensions: (closed) 30.5 x 30.5cm, (opened) 30.5 x 61cm
- Format: Square Wall
Features
- Bonus spread for September to December of previous year
- Generous grids for adding appointments and reminders
- Includes major official world holidays and observances
#Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9316414191601)
| SKU | 9316414191601 |
| Model # | I91601 |
| Barcode # | 9316414191601 |
| Brand | Impact Merch. |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.005m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997