2025-2026 17-Month Planner You Are A Badass Deluxe Monthly/Weekly, Andrews McMeel AM97611
You Are a Badass Deluxe Organizer 17-Month 2025-2026 Monthly/Weekly Planner
To help you stay focused and propel you farther into the realm of amazing success, this empowering hardcover planner showcases the wit and life-changing wisdom of #1 New York Times bestselling author and life coach Jen Sincero.
Specifications
- Year: 17 months (August 2025 to December 2026)
- Size: closed 19.3 x 23cm, opened 38.6 x 23cm
- Format: Weekly & Monthly Views
- Pages: 240
Features
- 2 sticker sheets
- Spiral bound, calendar lays flat when open
- Hardcover
- Elastic band closure
- Monthly and weekly planning spreads
- Reinforced monthly tabs
- Monthly habit trackers
- Year-at-a-glance pages for previous, current and forward year
- Generous grid space for notes, appointments, and reminders
- Space to add your own lists, goals, and important dates
- Extra pages at back for notes, goals, and more
- Official major world holidays and observances
- Moon phases based on Universal Time
- 2 pockets for storage
- Printed on FSC certified paper with soy-based ink
#Desk #Calendar #Planner #Diary #Organiser #Office #Home #Twenty-Six
(9781524897611)
| SKU | 9781524897611 |
| Model # | AM97611 |
| Barcode # | 9781524897611 |
| Brand | Andrews McMeel Publishing |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.290m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997