2026 Diary Becall A5 Week to View Casebound Hot Pink Last Diary Company BA57HP
$13.99
RRP $20.00
SAVE 30%
Only 3 left
2026 Becall Diary by The Last Diary Company
Casebound in a soft-touch thermal PU cover, the Becall Diary comes in a variety of trendy colours and sizes.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View
- Page Size: A5 (W148mm x H210mm)
Features
- Elastic strap closure
- Australian public holidays and school term dates
- International holidays
- Planners
- Past and future calendars
- Printed on white paper with easy to read dark green print
- Perforated corners
(9323606004052)
| SKU | 9323606004052 |
| Model # | BA57HP |
| Barcode # | 9323606004052 |
| Brand | Last Diary Company |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.215m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.210m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.148m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997