2026 Diary Olympia Quarto Week to View Wiro PU Cover #16 18001
$14.99
RRP $31.45
SAVE 52%
Only 2 left
Olympia 2026 Diary
All Olympia Diaries are printed on environmentally friendly paper.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View (8am to 5pm, 1-hourly)
- Size (Dimensions): Quarto (W194mm x H273mm)
- Quality PU cover
- Wiro bound
Features
- Monthly tab dividers
- Business card holders
- Notepad
- Address book
- Conversion charts
- Australian & New Zealand Public holidays and school term dates
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home
(9321661180018)
| SKU | 9321661180018 |
| Model # | #16 18001 |
| Barcode # | 9321661180018 |
| Brand | Olympia |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997